A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області

Виховні заходи

Дата: від до Скинути

Всеукраїнський урок медіаграмотності

         07 листопада 2024 року учні 10 класу Селидівської загальноосвітньої гімназії взяли участь у Всеукраїнському уроці медіаграмотності «Як протидіяти кібербулінгу та уникнути дезінформації». Цей захід організовано Національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та стратегічних комунікацій України та Суспільним Мовленням за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії. Мета Всеукраїнського уроку медіаграмотності — об’єднати країну навколо важливості розвитку медіаграмотності та критичного мислення з раннього віку. Урок відбудеться у форматі командного квесту, під час якого п’ять підлітків віком 12-16 років виконували інтерактивні завдання разом із відомими зірковими гостями та експертами. Десятикласники ознайомляться з такими важливими темами, як протидія фейкам, захист від кібербулінгу, роль штучного інтелекту у створенні контенту та аналіз історичних подій.  Безумовно, виховуючи медіаграмотність у дітей, ми не лише захищаємо їх від дезінформації, але й готуємо до успішного майбутнього, де вони зможуть ефективно орієнтуватися в інформаційному просторі.

18:28 07.11.2024

Круглий стіл «Наша мова – наша зброя» в 6(10) класі

                 До Дня української писемності та мови в 6(10) класі Селидівської загальноосвітньої гімназії  21 жовтня  відбувся круглий стіл «Наша мова – наша зброя». Учні обговорили такі питання: «Витоки української мови», «Ковалі українського слова», «Значення слова в наші дні», «Мова – зброя». Діти наголосили, що рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. У підсумку десятикласники зазначили, що мова веде нас зараз до перемоги, надає сил,  допомагає вірити, надіятися, любити.  Тож плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від славних предків, вивчаймо літературу, яка дала світові таких майстрів слова, як Т. Шевченко, І. Франко, Леся Українка!

13:51 21.10.2024

Онлайн-екопоседеньки з теми "Шкода біорізноманіттю від війни» у 6(10) класі

      21 жовтня в 6(10) класі Селидівської загальноосвітньої гімназій пройшли  онлайн-екопоседеньки з теми "Шкода біорізноманіттю від війни» (про роботу регіонального-ландшафтного парку “Клебан Бик”). Про наслідки війни для жителів заповідної зони та роботу парку розповіла провідна фахівчиня з екологічної освіти Галина Семеніхіна. Від початку повномасштабного вторгнення РФ територія регіонального ландшафтного парку “Клебан-Бик” в Донецькій області зазнала численних обстрілів з боку російської армії. За словами Галини Семеніхіної, декілька разів були влучання і в акваторію Клебан-Бикського водосховища, зокрема це були обстріли касетними боєприпасами, масово гинула риба. Як акцентувала Галина Семеніхіна, з початку бойових дій у Донецькій області в 2014 році й по сьогодні, парк не припиняє роботи: співробітники підтримують порядок на території для збереження рекреаційних ділянок, проводять заходи з боротьби з браконьєрством та вирубкою лісів, організовують тематичні заняття в онлайн та офлайн форматах для школярів регіону. Щиро дякуємо Галині Семеніхіній за  цікаву, змістовну інформацію, небайдуже ставлення до екологічних проблем парку та любов до  Матінки-Природи.

13:11 21.10.2024

Виховна година "Ментальне здоровя" в 7(11) класі

      09.10.2024 пройшла виховна година в 11 класі, яка була присвячена темі ментального здоров'я. Переглянувши відео про життя Єгора Андрюшина, його шлях до мрії, ми замислилися про складний світ підлітків. Під час заходу ми обговорили актуальні питання дискримінації, індивідуальності та самоідентифікації. Учні активно ділилися своїми думками та досвідом, що свідчить про їхню зацікавленість у цій темі. Отримані знання допоможуть нам формувати толерантне та інклюзивне середовище в нашому класі та гімназії в цілому.

19:26 09.10.2024

Виховна година «Мистецтво бути здоровим» у 6(10) класі

             7 жовтня в 6(10) класі Селидівської загальноосвітньої гімназії проведено виховну годину «Мистецтво бути здоровим». Метою виховної години було підвищення обізнаності учнів щодо важливості психічного здоров'я, його підтримці та збереженні.     На виховній годині ми обговорили наступні питання: 1. Що таке психічне здоров'я? 2. Які позитивні аспекти психічного здоров'я? 3. Яка роль самооцінки та соціальної підтримки? 4. Які основи здорового способу життя? 5. Як мистецтво може допомогти зберегти психічне здоров'я?           Учні дізналися, що психічне здоров'я є важливим для досягнення успіху в житті. Саме фізична активність, здорове харчування та якісний сон сприяють зменшенню стресу та покращенню настрою. Роль позитивної самооцінки та соціальної підтримки допомагає почуватися впевненими й щасливими.         У ситуації, в якій ми всі опинилися сьогодні, навіть маленький крок назустріч іншим примножує добро та наближає перемогу. Допомагаючи іншим, у такий спосіб ми підтримуємо і себе, стаємо більш щасливими та знаходимо сенс жити далі.          На завершення виховної години учні мали змогу поділитися своїми думками про те, як можна зберігати своє психічне здоров'я, а також висловили свої погляди щодо ролі мистецтва в житті. Усі зробили важливі висновки й залишили виховну годину з новими знаннями та натхненням. 

18:20 07.10.2024

Урок мужності "Все мовчки тут кричить" у 6(10) класі

         23 вересня 2024 в 6(10) класі Селидівської загальноосвітньої гімназії було  проведено урок мужності «Все мовчки тут кричить» (До Дня пам'яті трагедії Бабиного Яру). Головна метаою виховної години - донести до учнів  основний зміст подій, що відбулися в Бабиному Яру в 1941 – 1943 роках, які викликають глибоке співчуття до жертв трагедії, відразу до насильства. Дізналися, що до 11 жовтня 1941 року було розстріляно близько 17 000 євреїв. Загалом до жовтня 1943 року в Бабиному Яру загинуло понад 100 тисяч людей. У Бабиному Яру розстріляно 621 члена ОУН, серед них і відому українську поетесу Олену Телігу разом із чоловіком. На уроці були використані фото пам’ятників, встановлених на місці масових розстрілів. Також діти переглянули  й обговорили документальне відео, вшанували пам'ять загиблих в Бабиному Яру хвилиною мовчання, бо такі події назавжди залишаються в колективній пам'яті народу.           Бабин Яр - це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі. І тому кожен українець не має права забувати про неї. Бабин Яр - це наша спільна трагедія, трагедія перш за все єврейського і українського народів.  

19:12 23.09.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень